Pompa ciepła V-TAC Monoblock 10kW 1-fazowa - klucz do ekologicznego ogrzewania

Oszczędność i wygoda związana z użytkowaniem pompy ciepła sprawiają, że coraz więcej Polaków nosi się z zamiarem instalacji tego urządzenia we własnym domu. Dzięki wykorzystaniu energii pochodzącej z otoczenia, wysokiej efektywności energetycznej oraz inteligentnemu sterowaniu, pompa ciepła zapewnia skuteczne i ekologiczne ogrzewanie oraz chłodzenie pomieszczeń. W artykule przedstawiamy główne zalety pompy ciepła V-TAC Monoblock 10 kW 1-fazowej – dlaczego warto zdecydować się właśnie na ten model?

Dobór pompy ciepła – z V-TAC to takie proste!

Wprowadzenie pomp ciepła do asortymentu przez brytyjską firmę V-TAC to odpowiedź marki na jedno z najważniejszych wyzwań naszych czasów – rosnące koszty prądu, związane ze stopniowym wyczerpywaniem się paliw kopalnych. Urządzenia te wykorzystują energię odnawialną z powietrza lub ziemi do produkcji ciepła, które następnie jest przetwarzane na prąd za pomocą substancji chemicznych. Daje to szansę na ogrzewanie domu bez konieczności korzystania z tradycyjnych źródeł energii, takich jak gaz czy olej opałowy. Zróżnicowanie oferty V-TAC pod względem mocy i pojemności umożliwia dobór pompy ciepła do potrzeb energetycznych własnego domu czy zakładu pracy.

Jednofazowa pompa ciepła SKU: 11567 – idealne rozwiązanie dla Twojego domu

Model SKU: 11567 zaprojektowany został specjalnie na potrzeby przeciętnych gospodarstw domowych, z typową dla nich instalacją jednofazową, odpowiadająca napięciu 220 – 240V i częstotliwości 50 Hz. Moc wejściowa wynosząca 10 kW zapewnia wydajne ogrzewanie pomieszczeń o każdej porze roku. Wymiary 1160x530x1010 mm, podobnie jak integracja elementów w systemie monoblok, pozwalają pompie ciepła SKU: 11567 zmieścić się nawet w ograniczonej przestrzeni. Wysoka sprawność urządzenia idzie w parze z estetyką wykonania i nowoczesnym designem. Urządzeniem można sterować z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji na smartfonie dzięki funkcji WiFi Smart Control.

Pompa ciepła jednofazowa SKU: 11567 – oszczędność energii i kosztów

Dobór pompy ciepła powinien uwzględniać jej współczynnik efektywności energetycznej, bo to przekłada się na oszczędność energii i kosztów. Nowoczesna pompa ciepła SKU: 11567 jest wysoce wydajna, a dzięki technologii Panasonic DC Inverter oraz inteligentnemu sterowaniu, minimalizuje zużycie energii elektrycznej, dostosowując swoje działanie do aktualnych warunków. To rozwiązanie pozwala na obniżenie rachunków za energię, przyczyniając się do większej stabilności finansowej użytkownika.

Jednofazowa pompa ciepła SKU: 11567 – ekologiczny wybór na lata

Pompa ciepła jest technologią zdecydowanie przyszłościową, idącą w parze z globalnymi dążeniami do ograniczenia emisji CO2 i ochrony przyrody. Wykorzystanie ekologicznego czynnika chłodniczego R32 oraz niski poziom generowanego hałasu wpływa na zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko. Dodatkowo, pompy ciepła są objęte programami rządowymi lub regionalnymi dotacji i ulg podatkowych, takimi jak Mój Prąd, Moje Ciepło i Czyste Powietrze 2023, co wspiera ekologiczne inwestycje w niezależność energetyczną.